آیا پروژه ساختمانی دارید که بتوانیم کمکتان کنیم؟

درباره ما …

گروه تولیدی صنعتی شیرآلات شاهین در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید و صادرات شیرآلات بهداشتی ساختمانی به منطقه خاورمیانه و آسیای میانه فعالیت خود را آغاز نمود.
محصولات تولیدی این شرکت دارای علامت استاندارد ایران وگواهی اروپا بوده و با ۵ سال گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از فعالین این صنعت در کشور می‌باشد.
مدیریت توانمند وکارآمد شیرآلات بهداشتی شاهین با دراختیارداشتن نیروهای متخصص در بخش‌های مختلف تولید، موفق به ارائه محصولاتی زیبا و باکیفیت گردیده است.
با وجود پیشرفت‌های صنعتی در عرصه‌های مختلف ، تولید شیرآلات بهداشتی نیز دچار تحولات عظیمی شده و محصولاتی چون شیرآلات هوشمند (چشمی) ، ظرفشویی‌های دوکاره و همچنین شیرآلات توکار جایگزین مدل‌های کلاسیک شده‌اند. در این راستا و همگام با فن‌آوری‌ روز جهان شیرآلات بهداشتی شاهین نیز با در اختیار داشتن سالن‌های مجهز و ماشین آلات مدرن و به روز دنیا در زمینه ماهیچه‌گیری، ریخته‌گری، تراشکاری، آبکاری و سالن مونتاژ و بسته‌بندی گام برمی‌دارد.
با راه اندازی بخش رباتیک در واحد آبکاری تحول بزرگی در تولید ۱۳۹۱ این گروه تولیدی صنعتی درسالن محصولات خود به وجود آورد . همچنین با به کارگیری دستگاه‌های ویبره‌ی پرداخت، مخصوص قطعات ریز و دستگاه‌های تراش جدید تحولات چشمگیری به وجود آورد.
امروزه و با گذشت بیش از ۲۵ سال از سابقه فعالیت در این صنعت افتخار می کنیم که به پشتوانه و حمایت شما مصرف‌کنندگان عزیز در داخل و خارج ازکشور، با اطمینان بر بلندای این صنعت ایستاده‌ایم.