درباره ما

تاریخچه شرکت

شیرآلات شاهین شیر در سال ۱۳۷۶ تاسیس و اقدام به تولید شیرآلات بهداشتی کلاسیک با هدف صادرات به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه فعالیت خود را آغاز و با در نظرگرفتن حداکثر و کمیت کالا نسبت به ساخت شیرآلات یاد شده اقدام و از شروع تولید بمدت هفت سال محصولات خود را به کشورهای فوق الذکر صادر نموده و به جهت صدور کالا به خارج از کشور از بدو ارسال گواهی استاندارد اجباری دریافت نموده و بدلیل مرغوبیت این برند که در حارج از کشور مورد اقبال قرار گرفته این روند همچنان ادامه دارد .

 

 

 

با شرکت شیرآلات شاهین بیشتر آشنا شوید !

گروه تولیدی صنعتی شیرآلات شاهین در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید شیرآلات بهداشتی کلاسیک و صادرات محصول به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه فعالیت خود را آغاز نمود. در این راه و در اولین قدم با دریافت گواهی استاندارد و مدیریت صحیح و همچنین به کارگیری نیروهای متخصص و کارآمد موفق به تولید محصولاتی با حداکثر کیفیت گردید و به مدت ۷ سال با برنامه ریزی دقیق از نظر کمیت تولید و بازاریابی اصولی جوابگوی بازار خارجی خود شد و محصولات مورد نظر را به کشورهای هدف صادر نمود که به دلیل مرغوبیت کالا و استقبال شایسته خریداران خارجی این روند همچنان ادامه دارد.
بنا به تصمیم هیات مدیره شرکت از سال ۱۳۸۴ طراحی و ساخت شیرآلات اهرمی آغاز شد و با تمام توان و رویکرد استفاده از بهترین نوع مواد اولیه و صرفه جویی در مصرف آب نمونه های اولیه تولید و به سازمان ملی استاندارد جهت دریافت گواهی استاندارد اجباری شیرآلات اهرمی ارسال گردید و در همان سال این نشان را تیز دریافت نمود. با توجه به روند روزافزون علاقه مندی به استفاده از شیرآلات اهرمی و همچنین شیرآلات کلاسیک مطابق با سلیقه مخاطبان کلیه تولیدات به بازارهای داخلی هم ارائه شد و خوشبختانه در بازار داخل کشور هم موفقیت های چشمگیری به دست آمد. افزایش سطح کمی و کیفی تولیدات به دلیل استقبال از محصولات این شرکت ما را برآن داشت تا با گسترش فعالیت ها فضای فیزیکی کارخانه را توسعه داده و انتقال آن به شه صنعتی عباس آباد با ظرفیت چندین برابر را در دستور کار خود قرار دهیم. امروز و پس از گذشت بیش از ۲۰ سال از قدم نهادن در این صنعت افتخار می کنیم که به پشتوانه و حمایت مصرف کنندگان گرامی داخل و خارج از کشور و همکاران عزیزمان همچنان در عرصه تولید ملی تلاش می کنیم و به امید راهیابی به بازارهای اقصی نقاط جهان گام برمی داریم.